< ..::AMERICA'S ARMY > KSIEZYC . PL<:::.. archiwum wiadomości

America's Army 3 co nowego.

Posted by g. 24 styczeń 2009

Stronka americasarmy.pl po raz kolejny w sposób rzetelny informuje nas o nowościach związanych z powstającą nową wersją gry. W tym tygodniu sporo się działo, dlatego autorzy artykułu postanowili w sposób szczegółowy i wyczerpujący przedstawić Nam wszytskie nowinki związane z nową wersją. Możemy zobaczyć nowe screeny z gry, dowiedzieć się o nowej subdomenie, która postawła w ramach zbliżającej się wersji. Autorzy w dokładny sposób opisali nową stronkę AA3, adres do stronki umiesczony w naszej linkowni.
Bardzo ciekawą rzeczą jaką podaje stronka jest informacja o wymaganaich stawianych przez nową wersję:

Category AA3 Requirement Operating System (OS)
● Microsoft Windows XP (with Service Pack 2)
● Microsoft Windows Vista
Processor (CPU)
● 3.0+ GHz Single Core CPU (Minimum)
● 2.4+ GHz Dual/Quad Core CPU (Recommended)
Memory (RAM)
● 1GB RAM (Minimum)
● 2GB RAM (Recommended)
Video Card
● Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 256MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better) (Minimum)
● Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 512MB RAM (NVIDIA 7950 or better/ATI X1950 or better) (Recommended)
Sound Card
● Direct X 9.0c compliant sound card (Minimum)
● Creative EAX 4.0 compliant sound card (Audigy 2, X-Fi series) (Recommended)
Hard Drive Space
● 5GB free hard drive space
Network
● Broadband Internet Connection
DVD-ROM
● 4x DVD-ROM (Disc Copies Only)
źródło, cytat: americasarmy.plAmerica's Army w czasopiśmie "Polska Zbrojna"

Posted by g. 20 styczeń 2009

Jak donosi strona AmericasArmy.pl nasza ulubiona gra znów została opisana przez kolejne czasopismo.

"Zapewne część z Was zetknęła się z tytułem czasopisma Polska Zbrojna - jest to najbardziej znane pismo wojskowe jak i jedna z najstarszych wydawanych nieprzerwanie polskich gazet. W jej ostatnim numerze został opublikowany artykuł "Przez zabawę do armii" autorstwa AArona Welmana praktycznie w całości poświęcony naszej grze."

źródło, cytat: americasarmy.pl

Całość dostępna pod adresem: americasarmy.pl (Przez zabawę do armii)Wygrana dla POLSKI!

Posted by g. 20 styczeń 2009

19 stycznia 2009 o godzinie 20 rozpoczął się finałowy mecz turnieju Nations Cup Americas Army. Na przeciwko siebie stanęły dwie drużyny: Team Poland oraz Team Netherlands. Po pierwszym meczy wygrywamy z przeciwnikiem 7:3. Końcowy wynik 11:8 dla Team Poland.
Warto przypomnieć iż Polska obroniła tytuł mistrza z zeszłego roku.

Więcej o naszej reprezentacji oraz o drodze do finału możecie się dowiedzieć zaglądając na stronę americasarmy.pl (Reprezentacja Polski AA i jej droga do finału NC)Gra z dopalaczem.

Posted by g. 09 grudzień 2008

Dość niedawno na naszym serwerze został wykryty gracz z dopalaczem.
Niestety takich graczy jest coraz więcej, dowcipnisia udało się zlokalizować na podstawie screenów wykonanych przez serwer. Tłumaczenia była różne, od tego, że na własny użytek, aż po,iż jest to bug gry, na poniższych screenach możecie się sami przekonać iż nie jest to bug, tylko ewidenty cheat. Screen został wysłany do organizacji -ACI-, jednakże z małym opóźnieniem, ponieważ ktoś nas już uprzedził i ten fakt prawdopodobnie zgłosił wcześniej. Wynika z tego, iż nasz screen był potwierdzeniem.
Dla małego przypomnienia, dla tych co nie wiedzą, co to jest cheat a bug (źródło wikipedia):

Cheat(ang. oszustwo) - w terminologii gier komputerowych jest sposobem na obejście ograniczeń gry poprzez zastosowanie niekonwencjonalnych metod.

Błąd oprogramowania lub w żargonie informatycznym bug (czytaj bag) - usterka programu komputerowego powodująca jego nieprawidłowe działanie, wynikająca z błędu człowieka na jednym z etapów tworzenia oprogramowania, zwykle podczas tworzenia kodu źródłowego, lecz niekiedy także na etapie projektowania.

Dana osoba została dopisana na czarną listę osób z dopalaczem. Poniżej w/w screen z gry, osoba ta prosiła o anonimowość, więc uszanuję prośbę tej osoby, ale nie martwcie się ma już bana nałożonego. :)

cheat_1 cheat_2Screeny z wersji 3.0

Posted by g. 18 listopad 2008

Na stronie

americasarmy.pl

można obejrzeć najnowższe screeny z wersji 3.0 (która jest w trakcie powstawania).Americas Army 2.8.4

Posted by g. 09 październik 2008

Dzisiejsze wydanie nowej wersji 2.8.4 nie powinno być dla naszych czytelników dużym zaskoczeniem. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami znalazła się w niej nowa mapa treningowa pod nazwą ES2 MOUT McKenna oraz mapa sieciowa ES2 Border na której będziemy mogli wypróbować nowe umiejętności identyfikacji celów. Nowością jest również...

źródło, cytat: americasarmy.pl
Całość na

americasarmy.plGame Tracker

Posted by g. 17 sierpień 2008

Na nowo udało się uruchomić Game Tracker, gdzie w łatwy sposób, możecie zobaczyć kto jest w danej chwili na serwerze, oraz jaka mapka jest ustawiona. Niestety, dotychczasowe wyniki na Game Tracker będą naliczane od początku, a szkoda, bo już było naprawdę dużo i miejsce w Game Tracker także było wysokie.

Będąc na stronie i patrząc na Game Tracker, możecie w łatwy sposób dołączyć do gry, wystarczy kliknąc na napis na pod listą osób na serwerze "GSC launch game". Wymogiem jest posiadanie małego programu zainstalowanego w waszym komputrze, możecie ten program pobrać ze strony getgsc.com . Jeżeli nie możecie się połączyć ze stroną, po kliknięciu na "GSC launch game" otworzy się Wam informacja na temat styrony.Uważaj na miny w 3.0

Posted by g. 11 czerwiec 2008

Większość z graczy nie zdaje sobie sprawy, iż w zamierzchłych czasach serii 2.x.x programiści rozważali umieszczenie w grze min M86 - notabene ich modele znalazły się w kodzie gry. Wraz z nadejściem wersji 3.0 wg słów DEV Pye na forum oficjalnym miny mają szanse na dobre zagościć w grze. Na oku programistów znalazły się miny oznaczone kryptonimem FASCAM (Przeciwczołgowa artyleryjska mina narzutowa).

Więcej

źródło, cytat: americasarmy.plDesign downloaded from Free Templates - your source for free web templates