< ..::AMERICA'S ARMY > KSIEZYC . PL<:::..

Galeria

Posted by g.


AA Deploy Client Jest to program dzięki któremu pobierzecie najnowższą wersję gry 2.8.5
Można było się spotkać z pewnymi problemami w instalacji gry, również taki problem wtstępuje u mnie, dlatego należy wybrać inny sposób instalacji.
Ściągamy starszą wersję gry, a następnie wgrywamy patch do najnowżeszj.
AA 2.8.3 Pełna wersja gry 2.8.3 (download ogólny) Filesize: 1950.93 MB
AA 2.8.3 DOWNLOAD FTP. FTP tylko dla użytkowników sieci ksiezyc.pl FTP (500 kB/s)[przed pobraniem należy odblokować Firewall]
patch AA 2.8.3 do 2.8.3.1 Jest łatka dzięki której zaktualizujecię gre do wersji 2.8.3.1 (wcześniej potrzebna pełna wersja 2.8.3)
patch AA 2.8.3.1 do 2.8.4 Finalna łatka aktulizująca do wersji 2.8.4.


KOMUNIKATORY GŁOSOWE

Teamspeak 2 Client 2.0.32.60

Xfire

RÓŻNE

America's Army Launcher

Znakomity program do wchodzenia na serwer bez uruchamiania gry. Jeżeli tylko znamy IP serwera, tak jak to jest na rys. IP i PORT naszego serwera nalży wpisać, jednak wcześniej należy kliknąć na Auto Search w celu odszukania zainstalowanej gry, a następnie już można kliknąć JOIN GAME i uruchamia się gra i od razu wchodzimy na mapę z wybranego serwera. Polecam


AA Watcher 2.6a AA Watcher 2.6a

Ile razy zdarzyło się Wam przegapić start nowej rundy po zminimalizowaniu gry - jeśli należycie do mniej cierpliwych osób, które zaraz po swojej śmierci udały się na pulpit w celu zabicia nudy problem ten jest Wam dobrze znany. AA Watcher to użyteczny programik autorstwa Ezio2000, którego jedynym zadaniem jest monitorowanie czasu pozostałego do końca rundy - użytkownik może być informowany poprzez odegranie jednego z trzech dźwięków, wyświetlenie komunikatu poprzez ikonkę systemową oraz wyskakującego powiadomienia. W archwium znajduje się również plik lokalizacyjny zawierający polską wersję językową. Po zainstalowaniu programu nadpisujemy plik lang.ini do katalogu z programem - domyślnie C:\Program Files\AA Watcher. Po wykonaniu tej operacji włączamy program - klikamy w ikonkę systemową programu - wybieramy zakładkę Options następnie w sekcji Language zaznaczamy Custom potwierdzając przyciskiem Ok. Od tej pory możemy się cieszyć polską wersją programu.

cytat: americasarmy.pl

Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates