< ..::AMERICA'S ARMY > KSIEZYC . PL<:::..

O grze America's Army

Posted by g.

AMERICAS ARMY - jest taktyczną grą FPS, stworzoną przez rząd Stanów Zjednoczonych. Gra w dużym stopniu przedstawia wygląd oraz bieżącą sytuację armii amerykańskiej. Gra jet w PEŁNI DARMOWA, nie dajcie się nabrać !!!

Pierwsza wersja gry została wydana 4 lipca 2002. Od tamtej pory powstały i były ulepszane wersje. Obecna to AMERICAS ARMY: 2.8.5. Od wersji 2.0 w grze pojawiły się nowe mapy, tzw: misje Special Forces, które pozwalają bohaterowi gry wcielić się w żołnierza jednostek specjalnych.

Gra jest przeznaczona dla użytkowników posiadających dostęp do internetu. W poprzednich wersjach nie dostępna była apteczka, teraz jest to mała apteczka która w rezultacie tamuje krwawienie. Oczywiście zawsze możemy zawołać medyka (jeśli jeszcze żyje), ady nas uleczył. Każdy żołnierz ma do dyspozycji jakieś zabawki: noktowizor, flash, świece dymne, granaty itd.

Kolejną ważna i przydatną rzeczą jest założenie trackera. Więcej o założeniu, oraz rozpoczęciu gry w odpowiednim dziale. Po co tracker? Jest to stronka stworzona, aby monitorować poczyniania gracza, zliczając statystyki z gry, którego głowną informacją jest honor gracza, oraz "fragrate" - czyli stosunek Kills/KilledInAction. Monitorowana jest także celność gracza.

O tym co trzeba zrobić aby zagrać , oraz jak założyć trackera dowiecie się w odpowiednich działach.

! ! !PAMIĘTAJ GRA JEST W PEŁNI DARMOWA, NIE DAJ SIĘ NABRAĆ! ! !


Wymagania gry przedstawia poniższa tabelka.

Jeżeli te wymagania nie są dla Was czytelne, to kliknijcie TU aby przetestować Wasz komputer i wybierzcie z listy odpowiednią grę. Aktulanie znajduje się na liście wersja 2.8.3, ale w wymaganiach nie różni się niczym od 2.8.5

Minimum Recommended

* 3-D graphics card with 128 MB memory and support for hardware transformation and lighting
* 2.4 GHz processor or equivalent
* English version of Windows ® 2000/XP Operating System with latest updates
* 512 MB RAM
* 3.5GB of uncompressed hard disk space for game files
* 4X DVD-ROM (not required for downloaded installations)
* Windows ® 2000/XP compatible system (including compatible 32-bit drivers for CD-ROM drive, video card, sound card, mouse and keyboard)
* DirectX ® 9.0
* 100% Compatible DirectX 9.0 soundcard
* 56kbps Modem or other network connection
* NVIDIA ® nForce or other motherboards/soundcards containing the Dolby ® Digital Interactive Content Encoder required for Dolby Digital audio

* 3-D graphics card with 256 MB memory and support for hardware transformation and lighting
* 3.0 GHz processor or equivalent
* English version of Windows ® 2000/XP Operating System with all updates
* 1 GB RAM
* 3.5GB of uncompressed hard disk space for game files
* 4X DVD-ROM (not required for downloaded installation)
* Windows ® 2000/XP compatible system (including compatible 32-bit drivers for CD-ROM drive, video card, sound card, mouse and keyboard)
* DirectX ® 9.0
* 100% Compatible DirectX 9.0 sound card
* Broadband Network Connection
* Nvidia® nForce or other motherboard/sound cards containing Dolby Digital® Content Encoder required for Dolby Digital® audio.
* Broadband Network Connection

Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates