< ..::AMERICA'S ARMY > KSIEZYC . PL<:::..

Jak zacząć grać!

Posted by g.

Od grudnia 2011 już nie trzeba zakładać konta aby grać w wersje 2.8.5 :(

Jak zacząć grać!

Posted by g.

Pierwsze co musicie zrobić to ściągnąć grę. Można tego dokonać z oficjalnej strony www.americasarmy.com. Możesz także plik pobrać klikając DOWNLOAD. Jest to wersja 2.8.3, niestety, aby grać w nową wersję należy sciągnąć patch,które są dostępne pod TYM LINKIEM.

Po długim ściąganiu można przystąpić do instalowania gry. Klikamy na pobrany plik, następuje rozpakowanie pliku, do tego celu jest potrzebne około 5 giga wolnego miejsca na partycji systemowej (czyli głównie na dysku C:). Jeżeli ktoś nie posiada takiej ilości miejsca może zmienić folder TEMP, który jest potrzebny do rozpakowania gry. Odradzam instalowanie gry na partycji C, gdyż w przypadku formatowania należy ponownie zainstalować grę.

Kiedy już się z tym uporaliśmy musimy założyć konto, abyśmy mogli grać. Właśnie tym się różni gra od innych, np Call of Duty 2, gdzie wystarczyło wpisać login i można było grać. Ale jest to nudne, bo tylko chodzimy i strzelamy, a tutaj po założeniu konta, dostajemy HONOR 10, wskaźnik który pokazuje nasze umiejętności, oraz w pewioen sposób jak długo już gramy. Musisz wiedzieć, że każdy bez wyjątku musiał zakładać konto i przechodzić trening aby grać. No właśnie konto, to jeden z kroków, kiedy już tego dokonamy, aby mieć możliwość grania na wszystkich mapach, oraz mieć dostęp do wszystkich rodzaji broni, kierowania autem, musimy przejść trening. Ale nie przerażajcie się, trening nie jest trudny, tylko wymaga cirpliwości. Już podczas treningu zapoznacie się z podstawowymi prawami w grze, poznacie wszystkie rodzaje broni, przejdziecie kurs medyczny, abyście mogli leczyć swoich kolegów.

W miarę upływu czasu wasz HONOR będzie wzrastał, co wskazuje wasze umiejętności w grze.


JAK ZAŁOŻYĆ KONTO PRZEDSTAWIĘ NA PONIŻSZYCH OBRAZKACH

Pierwsze co musicie zrobić to wejść na stronę Americas Army Tak jak jet to pokazane niżej a następnie kliknąć na REGISTER zaznaczony na czerwono.Następnie klikamy na Register AccountNa kolejnej stronie wpisujemy swoje dane, takie jak nick (USERNAME) oraz podajemy maila. Warto dodać dołączyć do nick skąd jesteśmy, chodzi o państwo, można tego dokonać w łatwy sposób: nick_PL, który bedzie informował innych graczy iż pochodzimy z Polski. Klikamy Next.


Teraz pozostaje nam jeszcze przepisanie obrazka i zakończenie, przez naciśnięcie na Finish.


Dostaniemy informacje iż nasze konto zostało zarejestrowane. Na naszę skrzynkę zostanie przesłany mail (trwa to dość krótko, mnie się teraz udało dostać maila w 1 minutkę), w którym przedstawione nam zostanie hasło, oraz informacje iz po zmainie hasła bedziemy mogli juz grać. Czyli kolejnym krokime jest zalogowanie się na americasarmy.com otwieramy pierwsza stronke i nie wybieramy REGISTER, tylko już YOUR ACCOUNT. Następnie wpisujemy nasz nick i hasło i klikamy Login. Następnie klikamy na Account Seting, przewijamy stronkę na dole i klikmay na Change Password.
Wpisujemy obecna hasło w pierwszo pole, a w dwa następne wpisujemy nowe hasło. Po kliknięciu OK wszystko zrobione. Teraz możemy uruchomić grę.

Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates