< ..::AMERICA'S ARMY > KSIEZYC . PL<:::..

Tracker

Posted by g.

Już nie trzeba zakładać tracekra do wersji 2.8.5, który był na battletracer.

Tracker!

Posted by g.

Oczywiście jak będziecie grać, gdzieś te Wasze statystki będą zapisywane. W tym celu powstała specjalnie do tego celu stworona strona.
Czyli wchodzimy na stronke www.aaotracker.com , a kiedy już nam się strona otworzy klikamy na przycisk register (zaznaczony na czerwono, tak jak niżej).


Na następnej stronie musimy odczekać 10 s., oczywiście przeczytać regulamin, a następnie go zatwierdzić.Teraz wpisujemy dane potrzebne do zalogowania się na stronie czyli.1. Swoją nazwę (nick), potrzebny do zalogowania się na stronie.

2. Adres e-mail, przyda nam się gdy zapomnimy hasła.

3. Hasło.

4. Powtarzamy hasło.

5. Standartowo przepisujemy tekst wiadomości z obrazka w odpowiednie miejsce.

Oczywiście jak niżej zobaczycie, możecie dodać więcej informacji o sobie. Kiedy już bedziecie zdecydowani że wasze inforacje są już pełne dla Was naciskacie na samym dole przycik REGISTER.
Teraz Wam tylko zostanie odebranie maila i potwierdzenie klikając na link przesłany. Już możecie się zalogować na stronie.


Kiedy już to zrobicie powinno wyskoczyć wam okienko, następnie klikamy na zaznaczony przycisk.


Pojawi się Wam kolejne okno gdzie musimy aktywować Siebie na tej stronie, tzn. musimy wprowadzić dane które były potrzebne podczas rejestracji na stronie www.americasarmy.comW tym celu należy postępować zgdnie z obrazkami.
Wpisujemy swój nick, który podaliśmy podczas rejestracji na strnie gry, a następnie przewijamy stronę w dół i klikamy na przycisk SUBMIT

Kolejnym krokiem jest obejrzenie naszych statysty, to właśnie tutaj będą się zapisywać nasze wszystki kroki związane z grą i w dowolny sposób będziemy mogli je sobie oglądać. W tym celu klikamy zaznaczone pole i od razu wyskakuja nam nasze statystyki. POWODZENIA W GRZE.


Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates