< ..::AMERICA'S ARMY > KSIEZYC . PL<:::..

Uruchamiamy grę!

Posted by g.

Może temat wyda się głupi, ale nie wszyscy może będą wiedzieli co zrobić aby zobaczyć i wyszukać serwer do gry. Ogólnie przedstawię główne menu gry, najważniejsze rzeczy. Zaczynamy.
Po włączeniu gry należy wpisać swój nick (1) i hasło (2), a następnie najlepiej zaznaczyć (3 i 4) i klikamy login (5).


<

W następnym oknie klikamy AA BROWSER Teraz otworzył sie głowny panel gry. Postaram się w skrócie przedstawić panel.

W zakładce RECORD BRIEF (1) na karcie PLAYER STATS (2) dowiecie się wszystkiego tego jakbyście się logowali na głownej stronie gry, więc tutaj możecie się dowiedzieć o honorze, ROE itd. Możecie spytać to w takim razie po co tracker? Jest potzrbny jeżeli będziecie chcieli przystąpić do jakiegoś klanu, lub w sytuacji jak będziecie chcieli się podzielić ze swoim kolegą statystykami. Chyba nie podacie mu, czy obcej osobie swojego nicka i hasła. Dalej na karcie M4A1 MODE (3) możecie ustawić swoją broń w grze, głównie chodzi tu o broń SF (Special Forces), gdzie będzie dostępna tylko na mapach poprzedzonych tymi dwiema literkami.W zakładce TRAINING dowiecie się, jaki trening musicie jeszcze przejść aby mieć wszystkie możliwości odblokowane, oczywiście jest tutaj przedstawione jaki trening już przeszliście.


W zakładce DEPLOYMENT możecie sprawdzić jakię dostępne są misje, oraz wybrać odpowiednią i zagrać.


Zakładka AA BROWSER (1) służy głównie do wybierania misji. Aby zagrać pamiętaj aby zanaczyć ENABLE PUNKBUSTER. (2) Jeżeli już to zrobiliśmy klikamy MAPS (3), następnie ALL MAPS (4), lub wybieramy jakąś inna, i zatwierdzamy przyciskiem UPDATE SERVER LIST (5). Po chwili ukaże nam się lista serwerów z mapami, wybieramy mapkę, lub po ilości graczy, no i oczywiście patrzymy aby był jak najniższy ping. Klikamy dwa razy i wchodzimy do gry. Aby wejść na serwer KSIEZYCA należy w panelu głównym tuż po zalogowaniu się do gry, wybrać z klawiatury tylde (~) klawisz po lewej stronie 1. Następnie wpisać open 217.97.185.200 po open "spacja" i nacisnąć enter. Po chwili załaduje się mapa z serwera. Zaleta gry na naszym serwerze: małe pingi, idelany serwer do treningów, do rozgrywek sieciowych itd.


Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates